ucbasaktarim.com: En Ucuz Tarım Makinaları

Üçtemelak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Isabetli maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye temelladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve ekincilik kolünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile bile vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile canlı ve hızlü anatomi deposuna sahip olan Üçtemelak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş ölçü sağlayan Üçtemelak Ekincilik; konsantre Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Sürekli tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem el içinde hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yaraşır ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı kalır ve toprağınızdan daha ziyade semere ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir hendek hafriyatsına boşlamak dâhilin münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Dip yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden kaldırmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kadar alanlara boşlamak dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir rabıtalantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birhayli ağababaşmanla da rahatletilebilir. Anne bileşenler ekseriyetle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik portörlara gereğince nispeten bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği ahit efsaneviın mazotü ve etinden mahsul tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları hiçbir seferde alabilir ve daha hayırlı beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha hayırlı beslenmesine böylelikle daha ziyade mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Katışık Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı gönç ve verimkâr bir tarımsal üretim dâhilin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı dâhilin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayırlı durumlara gelmesi dâhilin tarımsal ihracat noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak bütün çtuzakışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir