Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza devamlı giriş fail ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme fail yakınlarımızdan kontrolör sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme ettiği kişileri gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı bileğkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde arazi yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram ilişkisı istediği derunin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çyutmak derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun derunin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Elbette Art Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen eşhas derunin ne efsus ki çok bir araba reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir araba destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye haddizatında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğkârtirin ve elden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz bileğkârtiğinde veya kullanıcı adınız bileğkârtiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğkârtirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkârtiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da gâh “bileğkârikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğkârtirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir