Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler sinein üretilen henüz yalın modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını kösteklemek sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri sarih arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biriyi kişi dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de konum almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de evetğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu denli narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişiyi keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri birlik parça olarak satmanın yanında biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat gittikçe liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilgili olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş getirmek sinein aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de çizgi başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları birlik başına veya bir partnerle her evetştan âdemoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata renk zammetmek sinein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde kapalı evetğu sinein satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak iletilmek, maslahatlevselliği hakkında fen edinmeden satın iletilmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein kebir çaba kullanma etmelidirler. üste; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan düzenışveriş henüz emeksiz ve hafif olmaya başlangıçladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yazgıında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu artırdığı sinein ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yazgıına tüvanalık zammetmek, henüz iyi bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek sinein sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan pazari haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kebir gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri birlik şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, maslahatleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta berenarı keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona gereğince davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu maslahatin en emeksiz yolu. üste seks sırasında flört etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken bilgisiziletilmek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek yük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz iyi seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak iyi bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir