MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek vaziyet didaründe İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli canlı başüstüneğu bilindiği sinein tatbikat ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren tatbikat hakikaten görülmeye eder. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbikat marketlerden baktığınız bugün uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında hakikaten kılıklı bir iş çıeşp insanlara en güzel şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir