Gündem ve Ulusal Haberler

Sondakikam.com.tr genel ağ haber sitesi yayında,son dakika sineerikleri,gündem haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile çın gündemi uyma yazar okurlarına sunan haber sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor.

Son Zaman Haberler Münasebet Önemli ?

Son dakika gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimizin uyma etmiş olduğu sineerikleri sizler sinein düzenliyor,aralıkştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Sava Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız doğru ve sağlıklı bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Sava Sitesi !

Asıl gündem ilkeleriyle hazırlanan,asıl akımı uyma geçirmek namına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile çın gündem maddelerini okurlarına sunan haber sitesidir.Doğru,tarafsız ilkeli haber yapmayı kendine temel edinmiştir.Cemaziyelevvelten günümüze mevrut yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli ziyaretçilerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam meraklı editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son sineerikleri ilk sizin duymanızı katkısızlamayı fakatçlayan yeni ev haber sineerik platformudur.Gündem haberleri,politika haberleri,ekonomi haberleri,yöresel haberler,cihan haberleri,magazin haberleri bilim haberleri ve yaşam haberleri kategorileri ile siz değerli ziyaretçilerimizin aktüel bilgelik ve haberlere ulaşmanızı fakatçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv izlem,salat vakitleri,lig puan durumları,Emtialar,ortam durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden bütün servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya mebdelayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere aktüel haberleri tarafsız doğru ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmayı fakatçlamaktayız.

Ne Mimariyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana mevrut olaylar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla uyma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her arazi ile ilişkin haber okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün bütün haberleri içre mevzuya göre taharri tasni olanağı sunmaktayız. Bu taharri, lafız ve ilişkin bazlı, sentetik zeka ile desteklenmiş çın bir haber taharri sayfasıdır.

Yasalara %100 şayeste

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 yönlü olarak yapıt yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, tasvir, bilgelik, dimdik; telif hakkı sahiplerinden tasarlı onay uyarlanmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız sütun haber özetlerinde ise, ancak haberin mebdelığı ve giriş cümlesine arazi verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen görüşmeçilerimiz ilişkin gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi alan sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve haber sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi kaygı ediliyor.

Genel Ahlaka ve Hititğe şayeste Habercilik !

Kıymet Şinas Türk milletinin genel ahlakına yönlü etik ve tarafsız haber anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yapıt canına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en yönlü selim ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı haber organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Nite Kuruldu !

Yerleşmişş hedefleri olarak ülkemizin kararlılıkına yardımda bulunmayı fakatçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı yapıt organlarında en aldatıcı şekilde temaşa etmeyi fakatçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr haber sitemizin bütün hakları saklıdır. Kod, haber, tasvir, röportaj kadar her türlü içeriğinin bütün telif hakları sondakikam.com.tr haber sitemize aittir. Sava sitemizde arazi alan bilcümle tasarlar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün sineerik ve çalışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz sineerikler ve haber ajanslarımızdan almış olduğumız haber ve vesair görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değustalıktirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve hazine belirtilmeksizin kopyalama ve yararlanmaı kuruluşlamaz.
Sava sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, rastgele bir hengâm değustalıkikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların tekbirinden mesul değildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam eden şişman siyasi gündemi yakından uyma yazar,sizlere selim olanı ve görünenden ziyade hadise ve durumların perde arkasını aktarmayı fakatçlayan sondakikam.com.tr sizlere en aldatıcı haberleri arz etmek sinein var gücüyle çalışıyor.Akp,mhp,chp,bol parti,mutluluk partisi,ve otokton bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri !

Kur dalgalanmaları altın fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden kolayca uyma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Emniyetli Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir